dust8

Jak uchytit síťku proti hmyzu, která se odlupuje z přiloženého suchého zipu i z přidané oboustranné lepící pásky?

Mám takovou nějakou obyč. asi za 50 Kč. Ten sucháč jsem naměřil a nasříhal, aby zakryl celou část vnitřního okna a síť vystřihnul s nějakým tím přesahem, aby bylo možné dobře nalepit na sucháč. Což o to ono to drží slušně po stranách i dole, ale nahoře se to pořád odlepuje. Snažím se to moc nenapínat, aby se to tlakem a silou zase neodlepilo po chvíli. Přidal jsem i tři kousky oboustranné lepící pásky. I tak se to po pár minutách držení zase odlepilo z poloviny. Co s tím? Kupovat si síť na míru, kterou by mě přišli zaměřit a pak zhotovit to by stále o dost víc a nechce se mi to toho. Prozatím. Tahle síť na sucháč je taková šit, ale jde mi o to, aby vydržela přes léto, když jsou hice. Nějaké nápady jak síť zajistit proti odlepování?

Kdyby byly nějaké mini hřebíčky, které drží v plastu, tak snad to? Nebo co ještě?

Odpovědi
iceT

Záleží na typu okna, taky mi to dělalo, napnula jsem síťku, zavřela okno, a po otevření se síťka jakoby vydula ven, to vytlačilo to okno. Ty suché zipy jsou na nic, moc nevydrží, ale já jsem to lepila tavnou pistolí. Vydrží, a podle potřeby jde zase sundat.