Syd

Jak trouba pozná, že chce vyčistit?

Naše trouba se dožaduje čištění už po pár použitích, přestože viditelně je téměř čistá, proto většinu času hlášení o nutnosti samočištění ignoruju, protože zapínat to každý dva týdny, to bych se nedoplatila za elektriku. Zapnu ho, až když chci pořádně přitopit, nebo když už trouba vypadá špinavá. Taky se vaše vaše trouba neustále dožaduje čištění? Jak na to přijde? Detekuje množství smradu ze spálenin, nebo se ho začne nesmyslně dožadavat automaticky po určitým počtu hodin pečení?

Odpovědi
agentpv

Moje trouba nic neříká, ani nepíše a to ani když jsem byl svobodný a vybobtnala v ní nějaká houba, či plíseň (možná to bylo jen nějaké časem zapomenuté jídlo?) velikosti cca míče na fotbal.

cappuccino

Neda se ta funkce nejak vypnout?

Syd

cappuccino
Ty jo, máš pravdu! Poštrachala jsem se v nastavení a fakt to šlo vypnout.