Kelt

Jak to, že počítač registruje připojení externího disku, ale ne tabletu, telefonu apod.?

Mám k počítači připojeno několik disků a taky myš a když si nastavím Total Commander, tak okamžitě vím, co na kterém disku co mám a s čím mohu pracovat, přesouvat soubory a pod. Mám taky tablet a protože je plný fotek, videí a kromě toho tam mám kartu, tak mi to signalizuje, že je úložiště plné, že je plná pamět. V tom Total Commanderu mi to ukazuje, že je tablet připojený, ale dovnitř se nedostanu a na tabletu nemám žádné připojení k počítači. Všude to chce po mně účet, pak mi to signalizuje, že se nevytvořilo spojení a pod. Pokud jsem spojen kabelem s počítačem, tak bych měl přes ten kabel přenést data. Když budu chtít dát sousedovi balíček, tak mu ho dám do ruky a nebudu s tím jezdit na poštu do Prahy a tam to posílal. Poradíte mi, kde je problém? Děkuji.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Otázka je zdejším evergreenem, není měsíc, aby alespoň 1× nepadala. ;) :D

Musíš na zařízení (mobili/tabletu) POVOLIT přenost souborů. Přesný návod si dohledej, protože závisí od konkrétní verze Androidu a mně se to všechno vypisovat právě teď nechce. ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.