Avatar uživatele
Kelt

Jak to, že počítač registruje připojení externího disku, ale ne tabletu, telefonu apod.?

Mám k počítači připojeno několik disků a taky myš a když si nastavím Total Commander, tak okamžitě vím, co na kterém disku co mám a s čím mohu pracovat, přesouvat soubory a pod. Mám taky tablet a protože je plný fotek, videí a kromě toho tam mám kartu, tak mi to signalizuje, že je úložiště plné, že je plná pamět. V tom Total Commanderu mi to ukazuje, že je tablet připojený, ale dovnitř se nedostanu a na tabletu nemám žádné připojení k počítači. Všude to chce po mně účet, pak mi to signalizuje, že se nevytvořilo spojení a pod. Pokud jsem spojen kabelem s počítačem, tak bych měl přes ten kabel přenést data. Když budu chtít dát sousedovi balíček, tak mu ho dám do ruky a nebudu s tím jezdit na poštu do Prahy a tam to posílal. Poradíte mi, kde je problém? Děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1302 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Otázka je zdejším evergreenem, není měsíc, aby alespoň 1× nepadala. ;) :D

Musíš na zařízení (mobili/tabletu) POVOLIT přenost souborů. Přesný návod si dohledej, protože závisí od konkrétní verze Androidu a mně se to všechno vypisovat právě teď nechce. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1003 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek