Avatar uživatele
Kepler

Jak to, že mi pořád probíhají automatické aktualizace Windows 7?

Ze včerejška na dnešek po půlnoci, když jsem vypínal PC, naběhly rovnou 4! Nemělo to už skončit?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1 před 1562 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nebudou vydávány nové, staré postupně dobíhají …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Včera byly vydány poslední. Přiznám se, že z jejich instalace jsem měl obavy. Pro případ, že by po nich systém nefungoval, jsem si vytvořil kopii disku a bod obnovení. Byla avizována černá obrazovka. Ta se mi skutečně objevila, šla ale smazat. Zatím to funguje normálně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

budou vydávány i ty nové, microsoft jen straší že s tím přestane, ale nepřestal s tím ani po ukončení podpory windows xp. Dokud to uživatelé budou používat bude vydávat aktualizace protože nebude chtít číst v novinách že uživatelé windows si stěžují na chyby v zabezpečení, to micorosftu dělá vždy špatnou reklamu o kterou nestojí. Aktualizace pro windows 7 bude vydávat i kvůli korporátní sféře se kterou má obvykle dohody o delší podpoře a přeposílat je z výše popsaných důvodů nakonec budou i běžným uživatelům, stejně jako tomu bylo u windows xp, takže klid.

Samozřejmě pokud tohle už nechceš řešit tak fakt switchni na ubuntu, kdyby s tím byl jakýkoliv problém prostě tu s ním poradíme, taky používám ubuntu v práci i doma snad už 5 let takže zkušenosti v této poradně jsou i díky mnoha dalším uživatelům linuxu o kterých zde vím a prostor pro případné rady taky. Je to lepší než se strachovat kdy to microsoft definitivně utne.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Psaly o tom na netu:
https://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/software/cla­nek/aktualiza­ce-vyjdou-naposledy-windows-7-konci-40309855

před 1562 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

novináři v zásadě jen doslovně papouškují tisková prohlížeční IT firem a to jsou vlastně jen takové marketingové strategie a zbožná přání, která s realitou nemusí mít společného téměř nic. Realita ukončení podpory windows 7 je skutečně jiné než se to microsoft snaží lidem servírovat, mnohem mírnější, de fakto s minimem praktických dopadů pro běžného uživatele … jenže microsoft ví, že čím víc lidi postraší, tím víc se budou prodávat nové počítače.

před 1561 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Stejné je to když čtete tisková prohlášení třeba antivirových firem, ty mají svůj marketing primárně založen jen na šíření strachu z často marginálních hrozeb se kterými se jen málo kdo setká. Microsoft v tomto případě hraje podobné divadlo.

před 1561 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

a to jen proto aby mezi lidi dostal verzi windows která vyžaduje k chodu online microsoft účet a umožňuje jejich monitoring (jaký software používáte, kdy, jak často, jaké web navštěvujete, to vše ví díky propojení s účtem a cloudem, což windows 7 ještě nedokázaly, jejich uživatelé jsou pro microsoft téměř neviditelní, … dokud nepřejdou na 10)

před 1561 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

novináři nejsou experti na IT tyhle články berte hodně s rezervou.

před 1561 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek