iwetax

Jak to, že má Quentos tolik zajímavých otázek?

Ne že bych záviděla, ale u třeba otázky: Jaký je rozdíl mezi stoupačkami a stupačkami? Má 5 hvězdiček.

Nejlepší odpověď
quentos

Mě by to taky zajímalo, normální to není ;{)=

Další odpovědi
panenka

taky jsem si toho všimla a zajímalo by mě jakto.počkám si jak říká standa jak to nakonec dopadne

mojitek

Stejne by to tady chtelo nejak poladit celkove.Pryc s palci nahoru/dolu,udelal bych to jako na jinych webdiskuzich.Po­lozite otazku a na ni Vam lidi odpovidaji a muzete se treba i s nekym „vecne dohadovat“ treba v xxx prispevcich-no problem.A kdyz nekdo zareaguje treba i na mesic stare tema,tak se otazka posune zase dopredu.Takhle to funguje a clovek se dozvi mnoho zajimaveho-proste diskuze.Samozrejme kodex uzivatele atd musi byt

vicki : my bysme si v praci mozna rozumeli :o)

standa

…nemá jen podezřele hodně ´zajímavých´ otázek, ale i dnešní nárust bodů za jeho odpovědi je podezřelý.

Na dotaz u provozovatele serveru mi bylo sděleno, že se jedná o nějaký technický problém, který prý budou neprodleně řešit…, tak bych z toho teď nedělal vědu 🙂
Doplňuji:
Dnes se v Novinkách (pravý sloupec) objevilo toto vysvětlení:

Úpravy bodového systému
V minulých dnech došlo ze strany některých uživatelů k hromadnému hodnocení otázek a odpovědí, které bylo v rozporu s účelem hodnocení příspěvků na Odpovědi.cz. Tím je identifikace kvalitních otázek a odpovědí. Rozhodli jsme se proto tímto způsobem získané palce odečíst. V brzké době bude upraven systém bodování a hodnocení tak, aby se zamezilo podobným událostem. Věříme, že nové úpravy přispějí k tomu aby bodovací systém lépe vyjadřoval to k čemu je určen – pomohl uživatelům k orientaci v kvalitních otázkách a odpovědích a identifikaci kvalitních přispěvatelů.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/bodo­vani

Džanička

Já už jsem o tom také přemýšlela,koukla jsem se na jeho profil a min.3 až více hvězdiček má snad u každé otázky.Zajímavé,že by UFO?

Vicki

Je to internetový GURU:)