Avatar uživatele
iwetax

Jak to, že má Quentos tolik zajímavých otázek?

Ne že bych záviděla, ale u třeba otázky: Jaký je rozdíl mezi stoupačkami a stupačkami? Má 5 hvězdiček.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, osamělývlk před 5192 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Mě by to taky zajímalo, normální to není ;{)=

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

taky jsem si toho všimla a zajímalo by mě jakto.počkám si jak říká standa jak to nakonec dopadne

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

Stejne by to tady chtelo nejak poladit celkove.Pryc s palci nahoru/dolu,udelal bych to jako na jinych webdiskuzich.Po­lozite otazku a na ni Vam lidi odpovidaji a muzete se treba i s nekym „vecne dohadovat“ treba v xxx prispevcich-no problem.A kdyz nekdo zareaguje treba i na mesic stare tema,tak se otazka posune zase dopredu.Takhle to funguje a clovek se dozvi mnoho zajimaveho-proste diskuze.Samozrejme kodex uzivatele atd musi byt

vicki : my bysme si v praci mozna rozumeli :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
standa

…nemá jen podezřele hodně ´zajímavých´ otázek, ale i dnešní nárust bodů za jeho odpovědi je podezřelý.

Na dotaz u provozovatele serveru mi bylo sděleno, že se jedná o nějaký technický problém, který prý budou neprodleně řešit…, tak bych z toho teď nedělal vědu 🙂
Doplňuji:
Dnes se v Novinkách (pravý sloupec) objevilo toto vysvětlení:

Úpravy bodového systému
18.2.2010
V minulých dnech došlo ze strany některých uživatelů k hromadnému hodnocení otázek a odpovědí, které bylo v rozporu s účelem hodnocení příspěvků na Odpovědi.cz. Tím je identifikace kvalitních otázek a odpovědí. Rozhodli jsme se proto tímto způsobem získané palce odečíst. V brzké době bude upraven systém bodování a hodnocení tak, aby se zamezilo podobným událostem. Věříme, že nové úpravy přispějí k tomu aby bodovací systém lépe vyjadřoval to k čemu je určen – pomohl uživatelům k orientaci v kvalitních otázkách a odpovědích a identifikaci kvalitních přispěvatelů.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/bodo­vani

Upravil/a: standa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Já už jsem o tom také přemýšlela,koukla jsem se na jeho profil a min.3 až více hvězdiček má snad u každé otázky.Zajímavé,že by UFO?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Je to internetový GURU:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek