Petka 22

jak to urychlit???

Nevíte někdo nebo nemate zkušenosti z urychlením porodu skouším pit čaj z maliniku jist lněné semínko už jsem skoro 42 tt a pořad nic nevíte někdo jak to urychlit abych porodila???

Odpovědi
panenka

já jsem se petko koupala v horké vodě né zase aby jsi si se spálila ale v dosti teplé vodě a pomohlo mi to za 2 dny jsem jela.

Nuk nuk

Existuje hodně rad, jak urychlit porod: maliník, lněné semínko, běhání do schodů a zvýšená námaha,horká koupel, kterou zmiňuje panenka, prý pomáhá sex…mé kamarádce doktorka doporučila Gin s Tonikem… Ve skutečnosti je to ale hodně individuální. Někomu stačí pár šálků maliníku a jiná, i kdyby skombinovala vše vyjmenované, tak to nezabere.
Já jsem vypila maliníku všehovšudy jeden hrnek, porod jsem měla rychlý, ale obávám se, že tím jedním hrnkem to asi nebylo, i když, kdo ví.

iwetax

Četla jsem , že pomáhá sex. Sperma prý obsahuje látku která dráždí dělohu.

afro.minerva

Čaj z maliníku uvolňuje pánevní dno. To jste měla pít už hodně dávno. Už od ukončeného 36. týdne. Ale jen ho pijte dál, jenom vám prospěje. Jenom dodržujte postup louhování. Nesmíte to louhovat moc dlouho. Jinak jsem slyšela, že lněné semínko, také pomáhá, ale zkušenosti nemám.

Jinak se všeobecně tvrdí, že na vyvolání porodu je dobrý SEX. Mužské semeno obsahuje látky, které mohou vyvolat porod. Takže souložte. Ale opatrně. Určitě má miminko už kleslou hlavičku. Takže něžně. Hlavně musí dojít k vyvrcholení, aby se do pochvy vypustilo sperma.