misicka2310

Vyvolání porodu :(

Ahojky dnes jsem byla u gynekologa a zitra mě posíla do porodnice zitra totiž budu 5 den po druhem termínu porodu posíla mě tam už na 8 ráno myslíte že mi porod vyvolají ještě ten den co mě příjmou tedy zítra ? mate s tím někdo zkušenosti? mam sice velky strach ale už to chci mít za sebou a jak se těd vyvolaní provádí??

Odpovědi
afro.minerva

Budu ti držet palce. Neboj, to zvládneš. Když tě tam posílá, tak ti to určitě vyvolají hned, nebo co nejdříve to půjde. Samozřejmě ti před tím budou taky dělat klistýr, ale nebran se tomu. Rodí se potom líp. Sice je to před porodem docela strach, ale až se to rozjede, tak nad tím nebudeš mít čas přemýšlet. V porodnicích bývají všichni hrozně moc hodní. Jenom až se vrátíš, ta se prosím ozvi, jak jsi dopadla a jaké je miminko. Jsem děsně zvědavá…

LB

Ahoj, říká se, dej si kořeněné jídlo, sex nebo vanu a půjde to samo, i bez umělého vyvolávání. Pusť si k tomu seriál Přátelé, jak Rachel má rodit, bude tě to bavit:) Hodně štěstí :)