Avatar uživatele
posic

Jak to se mnou bude?

Hojte, dopustil jsem se 2 přestupků: veřejné pohoršení a pokud si dobře pamatuju tak přivlastnění cizí věci. Toto mně bylo uděleno za strčení do jednoho stojanu na kterém nevznikla žadná škoda. Ovšem došlo k tomu v podnapilém stavu. Ve věku, kdy jsem nedovršil 18 let. Po návštěvě policejní stanice mi bylo sděleno, že policista to chce řešit tzv. „blokově“. A pokud mu neřeknu, kdo mi podal alkohol, tak celý případ nemůže uzavřít blokově. A případ nadále bude řešit přestupková komise. Moje otázka zní: Co mi hrozí? Pokuta? Co hrozí Tomu, kdo mi nalil a tak. Zda tu nemá někdo nějaky „trik“, jak se z toho vysekat bez nějakého trestu. Díky. A předem prosím bez nějakýhio moralizování, poučil jsem se.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? chudst, hanny 2 před 4500 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Neříkej kdo ti nalil,řekni žes měl plácačku v kapse na zahřátí!Omluv se,nasyp si popel na hlavu /jako!/ a řekni že se to už víckrát nestane!
A víckrát to už nedělej!

Drape,já bych to tak nehrotila,zdejší zákony nejsou dělaný pro slušný lidi!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Asi jsi se moc nepoučil, když opět přemýšlíš o tom jak obelstít zákon.
Slušný člověk se chová podle zákona, ctí zákon a když už se něčeho dopustí, tak se nevyhýbá trestu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
poa.li

Pravda…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek