ThePastel

Jak to je s průměrem na střední?

Ahoj, mám celkem větší problém, teda alespoň pro mě. Vždycky jsem měla dobré známky, až do 7 třídy. Vždycky byl můj sen dostat se na gympl. Ale přišla 8 třída, a totálně to nezvládám. Né, že bych se neuměla naučit. Píšeme samé přepadové testy, a v zemáku mám známky 4,3,4. Jsem strašně vynervovaná že to nedotáhnu a na gympl se nedostanu. Jak to je s průměrem pro přijetí?:) Vím že se počítají průměry obě pololetí 8 a začátek 9, ale totálně mě to dokáže vykolejit.
Díky:)

Odpovědi
M.

Nezáleží jen na průměru, záleží i na příjímačkách. Ale pokud bys nezvládala základku, tak počítej s tím, že s gymplem mít problém budeš. :)