Nick42364

Jak to je s po úrazovou rentou?

Dobrý den jak to je s po úrazovou rentou po skončení nemocenské? Pracoval jsem na dobu určitou a ZAMĚSTNAVATEL mi neprodloužil pracovní smlouvu. Zaplatí mi PLNOU částku z průměrné hrubé mzdy? Zajímá mě jak je to na DPP a DPČ, hlavně když si vydělám méně než 10 000kč a jako obzp (bez příjmů) tak si sám zaplatím zdravotní pojištění. Bylo by to na 6 měsíců cca (poté už HPP). Zatím mi platil náhradu mzdy BĚHEM nemocenské a 100% bez krácení. Kooperativa vyplácí náhradu škody.

Odpovědi
elkon

Máš snad nějakou smlouvu, tak se řiď smlouvou.

Nick42364

@elkon zaměstnavatel má smlouvu s Kooperativou na základě které mi vyplácí a já napsal srozumitelně že už tam nepracuju. Tak co to tady plácáš?