Avatar uživatele
Dvorní šašek

Jak to funguje, pokud mám již několik měsíců zablokovaný e-mailový účet na Seznamu? Mohou přicházet stále nové maily?

V minulosti mi na ten účet chodily nevyžádané zprávy, tak jsem se rozhodl požádat o smazání účtu, ten mi byl po 14 dnech bloknut. Mohou i tak na na ten účet chodit nějaké zprávy, nebo už do zablokovaného účtu nic nedorazí? Nedávno jsem si dělal rezervaci a měl jsem tam uloženou tuto e-mailovou adresu. Rezervaci jsem udělal, aniž bych si to uvědomil – rezervaci není třeba nějak potvrdit v e-mailu, takže šlo jen spíše o formalitu (standardně ale tam chodí potvrzení rezervace). Tušíte někdo, zda na ten mail vůbec mohou chodit nové zprávy, pokud je adresa zablokovaná už 3 měsíce a víc?

Zajímavá 0 před 646 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pepa25

Na Seznam.cz nic jako blokace účtu na žádost uživatele neexistuje. Email může zablokovat poskytovatel nebo uživatel může požádat o zrušení účtu – tam je 14denní lhůta, poté je účet nevratně zrušen.
Viz podmínky v odkaze

Pro úplnost: v obchodních podmínkách mají, že si vyhrazují právo vymazat emailové schránky, do nichž se nikdo po dobu delší než 6 měsíců nepřihlásil. V praxi ale před tím posílají upozorňovací email.

Zdroj: https://napove­da.seznam.cz/cz/lo­gin/blokace-seznam-uctu/

Upravil/a: Pepa25

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Odesílateli se email vrátí jako nedoručitelný.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Mail smazat sám nemůžeš (pokud ho nepoužíváš půl roku, provider ho pak smaže sám), ale jinak na něj zprávy chodí, pokud je tam někdo pošle. To musíš všem tvým kontaktům sdělit, aby ten účet nepoužívali.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dvorní šašek

Filip: Já si ho chtěl zrušit kvůli nevyžádané poště. Rozumím tomu, že už ta taky nemůže na adresu dojít?

Avatar uživatele
Filip84

No, pokud je účet zrušený / zablokovaný, tak se odesílateli vrátí zpráva jako nedoručitelná.

Avatar uživatele
Dvorní šašek

Filip: sz

Avatar uživatele
Dvorní šašek

Jde mi o to, zda tam nejdou stále nějaké maily.

Avatar uživatele
Dvorní šašek

Pepa25: Čili by mi na ten e-mail neměly už chodit zprávy? Když je zablokován na základé mé žádosti.

Nový příspěvek