FelloGamerYT

Jak stáhnout na SD hru i s OBB (data)?

Nechci stahovat hry z Googlu.
Stáhnul jsem si UC Browser,ale můžu stáhnout jiný…
Je to proto abych mohl stahovat hry na SD..
Bohužel je tu problém.
Stáhl jsem Fifu 16 Ultimate Team,která má celkem asi 1,6GB,
bez problémů se stáhne samotná hra+obb,jenže,když kopíruju data ze stahování na SD do obb a data hra nefunguje…
I když kopíruju data do
/storage/sdcard/obb nebo
/storage/sdcar­d/data
je to jako bych tam data vůbec nepřesunul…
Proč to nefunguje když jsem tam data přesunul…??

PS:Používám ZArchiver…
Na sd mám přes 9GB takže pamětí to není…
Jak je to s kopírováním dat na hry na Sd kartě…????

Ukrást hru bez placení…??? dělá to tisíce lidí

Odpovědi
anonym

UC Browser je čínský špicl (Singapore) … 🙂 co tě přivedlo právě na něj ? Když se ti na androidu nabízí široká škála kvalitních prohlížečů typu Chrome, Firefox, Opera ? …

Tak či onak to na co se ptáš není nic jiného než pirátství, prostě jen hledáš cestu jak tu hru ukrást a stáhnout odněkud bez placení. Jistě víš, že je to v rozporu se zdejšími pravidly a ta otázka stejně jako odpovědi které radí jak tu hru i s daty úspěšně ukrást by tu prostě neměly být.