vendys

Jak stáhnout CD na flešku?

Možná je to pro někoho blbá otázka,ale jak stáhnout CD na flešku,abych mohl používat modem na počítači tak i na notasu.Děkuju

Odpovědi
Michal Kole

Pokud CD neobsahuje nějaké „skryté“ stopy (boot stopa, ochrany proti kopírování), tak si otevřete v Průzkumníku nebo v jiném správci souborů (FreeComander) 2 okna (panely) jedno s CD a druhý s flashkou. v okně (panelu) CD označíte všechny soubory, stisknete CTRL a přetáhnete je do okna (panelu) s flashkou.