Avatar uživatele
MarkettB

Jak správně vařit v zepter nádobách

Ahoj, od známých jsem dostala nějaké nádobí od zepter a ráda bych věděla vaše zkušenosti s nimi. Jak v nich správně vařit aby se jídlo nepřipeklo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, gagaga před 3916 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Vkládám jeden odkaz, kde najdete rady. spotřebitelek. Určitě se dovíte víc.

http://www.mo­drykonik.cz/dis­kuse/volne-diskuze/zepter-nadobi-jak-se-vam-v-nem-vari/

Domnívám se, že nejvíc rad najdete v dalším odkazu – názory od distributora, od těch, kteří v tomto nádobí vaří atd. Neuvedla jste, zda máte již tu modernější variantu.

https://www.go­ogle.cz/search?q=spr%C3%­A1vn%C3%A9+va%C5%99en%C3­%AD+v+Zepter+n%C3%A1d­ob%C3%A1cb&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&client=fire­fox-a&gws_rd=cr#b­av=on.2,or.r_qf­.&ei=ZbAAUoOq­CcfKsga0jICACA&fp=55ff01­f34a645f77&q=spr%C3%A1vn­%C3%A9+va%C5%99en%C3%AD+­v+Zepter+n%C3%A1d­ob%C3%AD&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&sa=X&spe­ll=1&ved=0CCkQvwU­oAA

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Dodnes v nich vařím jako v normálním nádobí.Jen,když vařím brambory jako přílohu,tak dám opravdu málo vody a vypínám ihned,když se ručička na poklici dostane na červenou.Má se v nich vařit dietně,zdravě­.Využívat vaření nad sebou,(nepříjímají ty vařené potraviny pachy ostatních)Dostala jsi je,buď ráda,já bych už za ně ty peníze nedala.Koupila bych si raději parní hrnec.Je to skoro to samé a za míň.Nehledej v nich žádnou vědu.Vař,jak umíš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Broukk

při smažení masa je třeba počkat, až se maso zatáhne, samo odlepí a pak až jej otočit na druhou stranu, tzn. neotáčet maso kdykoliv jako na teflonové pánvi, protože je zezačátku přilepené..jinak se v nich vaří úplně normálně jak si zvyklá

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Bob2

když jsem si koupil pánev na začátku jsem si pomyslel že mám nějaký špatný kus nebo co … byl jsem zvyklý hned maso otáčet a na ní bylo přilepené, ale jak píšete stači ho jen trošku nechat a pak otáčet. Dnes je mou oblíbenou pánví, nedám ji ani manželce: D a žádnou jinou už nechci.

před 3896 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
helena5

mám také nádoby zepter a vaří se mi v nich skvěle. Přesně jak píše Brouk, třeba počkat, masíčko se jako kdyby samo odlepí. Poprvé když jsem dělala maso tak jsem ho hned chtěla otáčet jako na staré pánvi a bylo celé přilepená, popravdě jsem už neměla chuť na pánvi nic dělat, ale pak jsem si přečetla jak se to má a už nedám na pánev doplatit

před 3902 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek