MarkettB

Jak správně vařit v zepter nádobách

Ahoj, od známých jsem dostala nějaké nádobí od zepter a ráda bych věděla vaše zkušenosti s nimi. Jak v nich správně vařit aby se jídlo nepřipeklo?

Nejlepší odpověď
annas

Vkládám jeden odkaz, kde najdete rady. spotřebitelek. Určitě se dovíte víc.

http://www.mo­drykonik.cz/dis­kuse/volne-diskuze/zepter-nadobi-jak-se-vam-v-nem-vari/

Domnívám se, že nejvíc rad najdete v dalším odkazu – názory od distributora, od těch, kteří v tomto nádobí vaří atd. Neuvedla jste, zda máte již tu modernější variantu.

https://www.go­ogle.cz/search?q=spr%C3%­A1vn%C3%A9+va%C5%99en%C3­%AD+v+Zepter+n%C3%A1d­ob%C3%A1cb&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&client=fire­fox-a&gws_rd=cr#b­av=on.2,or.r_qf­.&ei=ZbAAUoOq­CcfKsga0jICACA&fp=55ff01­f34a645f77&q=spr%C3%A1vn­%C3%A9+va%C5%99en%C3%AD+­v+Zepter+n%C3%A1d­ob%C3%AD&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&sa=X&spe­ll=1&ved=0CCkQvwU­oAA

Další odpovědi
anonym

Dodnes v nich vařím jako v normálním nádobí.Jen,když vařím brambory jako přílohu,tak dám opravdu málo vody a vypínám ihned,když se ručička na poklici dostane na červenou.Má se v nich vařit dietně,zdravě­.Využívat vaření nad sebou,(nepříjímají ty vařené potraviny pachy ostatních)Dostala jsi je,buď ráda,já bych už za ně ty peníze nedala.Koupila bych si raději parní hrnec.Je to skoro to samé a za míň.Nehledej v nich žádnou vědu.Vař,jak umíš.

Broukk

při smažení masa je třeba počkat, až se maso zatáhne, samo odlepí a pak až jej otočit na druhou stranu, tzn. neotáčet maso kdykoliv jako na teflonové pánvi, protože je zezačátku přilepené..jinak se v nich vaří úplně normálně jak si zvyklá

Bob2

když jsem si koupil pánev na začátku jsem si pomyslel že mám nějaký špatný kus nebo co … byl jsem zvyklý hned maso otáčet a na ní bylo přilepené, ale jak píšete stači ho jen trošku nechat a pak otáčet. Dnes je mou oblíbenou pánví, nedám ji ani manželce: D a žádnou jinou už nechci.

helena5

mám také nádoby zepter a vaří se mi v nich skvěle. Přesně jak píše Brouk, třeba počkat, masíčko se jako kdyby samo odlepí. Poprvé když jsem dělala maso tak jsem ho hned chtěla otáčet jako na staré pánvi a bylo celé přilepená, popravdě jsem už neměla chuť na pánvi nic dělat, ale pak jsem si přečetla jak se to má a už nedám na pánev doplatit