SINGO

Jak správně jezdit na motorce…

Mám motorku 125ccm a zajímalo by mě jak se za větru má seďet na motorce, jestly být víc nakloněnej do předu nebo jinak? Možná dědapetr a Dr.Axl by mohly věďet…
Doplňuji:
V autoškole mě popravdě nenaučily skoro nic až na to rozjetí, v tom větru mám i někdy obavy aby mě nepoložil…

Nejlepší odpověď
Drap

Jak správně jezdit se nedá tady dost dobře popsat. člověk si vše musí víceméně osahat sám. Jedno však platí stoprocentně, nepřehnat to z rychlostí, nespěchat a i při jízdě přemýšlet

Další odpovědi
tom004

Jde o to,jestli máš také řidičák.V každé autoškole,se učí základy jízdy.Potom je to otázka praxe,a odposlechnutých zkušeností zkušených.Teorie,se dá načerpat různě,knihy,vi­dea,ap.

fcoop

Jezdit,jezdit,jez­dit a používat hlavu.
Je to fráze,ale platí – hřbitovy jsou plné těch,kteří si mysleli,že jsou prostě machři a už to mají „zmáklé“.
No – a stali se z nich dárci orgánů.

Doplňuji:
Jedna ze zásadních „věcí“ – Myslet za druhé!