optimistkani

Jak správně vyplnit přihlášku do autoškoly?

.Chtěla bych si udělat skupinu AM např. skútr. Jenže na stránkach školy,stojí že je zapotřebí výpis z trestního rejstříku apod. jenže občanský průkaz obdržím až za měsíc,tudíž nejsem v edineci.Je tedy nutné mých tenhle výpis?A pak taky bych se chtěla zeptat jestliže budu mít na přihlášce podpis zákonného zástupce je nutné aby semnou chodil podat přihlášku?

Odpovědi
anonym

Dokud nejsi plnoletá musí rodič dodatečně potvrzovat tvůj podpis. Je lepší aby byly s tebou jelikož v případném problému včas zakročí.