OuSí

Kam se lije olej do motoru?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat kam se lije olej do motoru motociklu.. Mohl by mi někdo poslat odkaz na obrazek? popř alespoň přiblížit . Např.: je otvor na straně kde je výfuk nebo tam kde je řetěz? děkuji :)
Doplňuji:
ano je to 4takt.Takže se jedná o olej do motoru :) Potřebuju to ke zkouškám → (YBR125)

Nejlepší odpověď
Vseznalek88

Co máš za motorku? Předpokládám že 4 takt a že tedy jde skutečně o motorový olej, nikoli o výměnu oleje v převodovce?
Doplňuji:
Tak u yamahy to bude určitě takové to černé víčko na pravé straně ( nad „pedálem“ zadní brzdy). Poblíž ( zepředu při spodní části motoru uvidíš určitě olejový filtr – většinou takový černý váleček o průměru cca 7cm a dlouhýtaky tak)