postcd

Jak spojit látku a gumu/karton u přezuvek?

Levné přezuvky když přijde návštěva, má to gumovou/plastovou podrážku a látkový vršek (látka je pod chodidlem a pokrývá i nárt) mezi plastovou podrážkou a látkou jsou ještě zbytky vrstvy z tenkého kartonu. Mám třeba lepidlo kanagom, tam je ale napsáno, že „nelepí PVC a gumu“

Odpovědi
mosoj

Musí se jednat o lepidlo které po zaschnutí zůstává pružné !!
Tedy lepidlo na gumu nebo textil, nebo lepidlo na obuv. Každý solidní výrobce má nějaké takové lepidlo.

http://search­.seznam.cz/?q=le­pidlo+na+obuv&sou­rceid=szn-HP&trp=1&oq=l­epidlo+na+obuv&sgId=&aq=-1&thru=&su=

Drap

Doporučuji prenocel. V drogeriích za pár korun