Mili @

Jak snesou polární medvědi globální oteplování?

http://fun.ca­fetime.cz/vide­o/globalni-oteplovani-polarni-medved/
Doplňuji:
Jejda, to bylo dávno, před 121 dny – to jsem tu ještě nebyla…
😁

Nejlepší odpověď
Miroslavst

zhnědnou.
http://www.tichyp­hoto.com/photo/med­ved-hnedy-9.jpg

Další odpovědi
anonym

Už dost dlouhou dobu probíhají na této planetě
dost dramatické procesy,změny,které jsou,zdá se,nezvratné.
Svět,který existoval před – dejme tomu – 100 lety – takový už neexistuje.
Nemám chuť na nějaké bilance a výpočty.
Jedno je jasné,spousta „věcí“ se pohybuje stále rychleji a negativa,spousta negativ – přibývá.
Troufnu si tvrdit,že „lepší už to nebude“.
Co mě trochu,ale opravdu jen maličko „smiřuje“ se stavem tohoto světa,je úvaha -
nepatří i tohle všechno k procesu,kterému dali lidé název"EVOLUCE"?
Řetězce příčin a následků, a že"vše směřuje neodvratně k cíli"?
Jen nemám tušení,k jakému.

magicm18

Myslim,si,ze pokud polarni medvedi budou chtit prezit tak se budou muset nejak prispusobit.Dou­fam,ze si lide uvedomi ,proc dochazi k vymirani prirody a ze se konecne neco bude resit a ne jen kecat.