alenad

Jak skončil Nespoutaný Django ?

prosím , já to zaspala od toho okamžiku , jak Samuel říkal Dicaprimu , že si přijeli pro
Broomhildu a dál nevííím :(

Nejlepší odpověď
Kroupič

Nakonec vše končí dobře Django a Broomhilda jsou spolu, vešichni zloduši jsou postřílení a nokonec palác DiCapria vyletí do povětří i se Samuelem pod x kily dinamitu ;)

Další odpovědi
Zvědavý

spoiler : Django a Broomhilda přežijí nikdo jiný ne. Dr Szultz byl zabit a všechny ostatní krom sloužících Django zabil. – i Samuela