Matěj21

Jak skladujete Tiramisu dezert?

Zdravím všechny, jak skladujete tento konkrétní dezert na fotce? Píšou na obalu „chraňte před teplem“ ovšem v obchodě ji skladují venku mimo lednici. Jiné Tiramisu dezerty jsou již v lednici od stejné značky, tak mě zajímá čím je tato výjimečná, že nemusí být v lednici?

Nejlepší odpověď
Malvína

Nemusí být v lednici, protože to s Tiramisu nemá nic společného. Hádám nějaký kávový piškot prokládaný jakýmsi krémem plný ztužených tuků.
Nedávejte to na přímé slunce a příště si vyrobte pravé domácí Tiramisu. Bude sice dražší než tenhle “fake”, ale chuťově naprosto jinde.