Kelt

Jak si zjistím název filmu, který jsem viděl před více než 30 lety?

Když jsme začali s manželkou před 36 chodit, byli jsme také na jednom filmu ve španělštině. Film jsme viděli v letním kině. Děj si trochu pamatuji, ale chtěl bych ten film najít a stáhnout si ho. Ale kde najít název? Programy kin více než 30 let staré asi nenajdu na internetu a další možnost mi asi někdo poradí, doufám. Děkuji .

Odpovědi
alesruza

Velice romantické 🙂
A však. Kdybych byl na vašem místě, tak byl se koukl na podrobné vyhledávání na CSFD.cz třeba toto https://www.csfd­.cz/podrobne-vyhledavani/?ty­pe%5B%5D=0&gen­re%5Btype%5D=2&gen­re%5Binclude%5D%5B%5D=­&genre%5Bexclu­de%5D%5B%5D=&o­rigin%5Btype%5D=2&o­rigin%5Binclu­de%5D%5B%5D=191&o­rigin%5Binclu­de%5D%5B%5D=&o­rigin%5Bexclu­de%5D%5B%5D=&y­ear_from=1970­&year_to=1985&r­ating_from=&ra­ting_to=&actor=&di­rector=&compo­ser=&screenwri­ter=&author=&ci­nematographer=&pro­duction=&edit=&sou­nd=&scenograp­hy=&mask=&cos­tumes=&tag=&ok­=Hledat&_form_=film

Kdybych i poté nenašel, tak bych to nechal na osodu a třeba by mi ten film sám cvrnkl do nosu. Nezoufejte, také hledám hodně věcí – převážně hudbu

aliendrone

Nechápu, že sis nevšiml, jak se to tu dělá. Prostě napiš o filmu co nejvíc podrobností, které si pamatuješ (děj, jména herců či popisy postav, zajímavé scény atd.) a on si třeba někdo vzpomene, kdo film také viděl a kdo třeba na rozdíl od tebe ví, jak se film jmenuje. Pamatuj – čím VÍC toho napíšeš, tím VĚTŠÍ šance, že to někdo pozná. :)

paroh77

Zkuste popsat film zde: https://www.csfd­.cz/diskuze/40-hledam-film/
Mně se osvědčilo zadat do Googlu pojmy, které mám s hledaným filmem spojeny, v angličtině a projít odkazy (pokud si pamatujete herce, co v něm hráli, podrobnosti k ději nebo cokoliv dalšího). Pokud jde o film ve španělštině z 80. let: spanish movie, 80s atd.