Jak si založím email?

Nejlepší odpověď
Jivinho

Jdete napriklad na seznam.cz a tam v pravem hornim rohu dejte " Vytvorit novou e-mailovou schranku"..

Další odpovědi
Dandi

Můžete si jej založit buď na centrum.cz, seznam.cz, atlas.cz, gmail.com atd. Na tom celkem nezáleží. Spíš si jej vyberte podle toho, na které stránky se více díváte. to znamená, že když máte domovskou stránku seznam.cz, tak si email založte tam :) Návod je jednoduchý – na stránce vpravo máte Email, takže klinete na založit email a pak jen postupujete dle instrukcí. Promyslíte si jaká bude vaše emailová adresa – jmeno.prijmeni, nebo jen nějaká přezdívka, kterou rádi používáte. A vymyslíte si heslo, které bude odpovídat požadavkům. Vyplníte další ikonky a kontrolní otázku a kód a můžete začít využívat služeb vaší Emailové schránky :)

Lencis

Jděte na odkaz ve zdroji a postupujte dle instrukcí 😉

Případně pročtěte tento článek:
http://www.ra­dirna.cz/e-mail/jak-zalozit-email.html

Zdroj: http://registra­ce.seznam.cz/

Attack-design

na seznamu či např. centru vpravo nahoře kliknout na založit nový email a pak dle instrukcí