baryyk500

Nejde mi založit email – poradíte?

Mám problém. potřebují nový email ale když tam pisu uživatelské jméno stále mi to pise ze email nelze použít…
co stim?

Nejlepší odpověď
Alesh

a jaké pokusy jsi učinila?
problém může být asi jen 2 typů:

  1. chceš si registrovat již registrovanou adresu, ale to si myslím, že by ti to vyhodilo jinou error hlášku
  2. spíš si myslím, že se snažíš použít zakázané znaky – diakritiky, čárku, otazník apod.

Zkrátka napiš nějaké tvé pokusy, vč domény, kde ses to zkoušela registrovat, tj. to za zavináčem.

Další odpovědi
Mravenec

Pokud chceš maila přes Seznam, tady je návod.

http://napove­da.seznam.cz/cz/lo­gin/registrace/jak-si-zalozit-ucet-u-seznamu/

lexx

zkus jinou doménu, atlas.cz, centrum.cz, email.cz, gmail.com