dust8

Jak si vysvětlil převládající úbytek vlasů jen na levé straně hlavy, když na pravé je vše téměř v pořádku?

Nejlepší odpověď
annas

Samozřejmě vypadávání vlasů souvisí s nevyrovnanou energii v těle, či spíš oslabenými ledvinami nebo játry. Ledviny jsou nadřízené orgánům slinivka, žaludek a slezina, Spolupracují s játry a žlučníkem – zjednodušeně.

Vlasy padají víc na levé straně, tudíž jedna ledvina je slabší spolu se slinivkou.

Opět připomínám, že jde o mé zkušenosti, jednak odebírám časopisy , jednak už nejméně 20 roků se léčím bylinkami apod. V časopisech najdu různé informace a doporučení,.

Nikomu své zkušenosti nevnucuji.

Sféra je i na netu – najdete i další rady kvůli vlasům.

Vkládám odkaz na celou stránku Google protože jsem našla jeden zdroj, není jej možné použít bez souhlasu.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&sxsrf=ALeKk02TR-PICCgYl98FGcsMD­FV9rzhoGg%3A16004410­89959&ei=ActkX46TO­o2D1fAPks2PgA4&q=Pa­daj%C3%AD+v%C3%A1m+vla­sy+Diochi&oq=Pa­daj%C3%AD+v%C3%A1m+vla­sy+Diochi&gs_lcp=­CgZwc3ktYWIQDDIF­CCEQoAE6BAgAE­Ec6BwgjEK4CEC­c6CAghEBYQHRA­eOgcIIRAKEKABU­KOYAVibpgFgs7gBa­ABwAngAgAGfAYg­BuQeSAQMwLjeY­AQCgAQGqAQdnd3Mtd2l6y­AEIwAEB&sclien­t=psy-ab&ved=0ahUKEw­jOl5rV-_LrAhWNQRUIHZLmA-AQ4dUDCAw