graci

jak si vydelat kdyz je mi jen 10 let

Nejlepší odpověď
oskar

Třeba nějakou roznáškou letáků a nebo néjakou pomoc starším lidem.

Další odpovědi
1popelka1

Sekání trávníků. Sousedé, hlavně ti starší a zaneprázdnění, budou rádi.

Bumbes

Já jsem si v tomhle věku zvyšoval kapesné nákupováním pro sousedy v ulici. Docela to vynášelo.

anonym

Klasika – sběr starého papíru.
Není to nic moc,ale mohlo by to chodit.(fungovat)

elektrikář

Zametat chodník od sněhu . Zbirat léčivé rostliny, šípky na podzim kaštany pro lesáky
rozdávat reklamní letáky před restaurací, musíš se skusit jen zeptat. Pohlídat děti.
Zatím se můžeš naučit češtinu ta potvora má háčky a čárky.

1popelka1

Bubukaa- tohle by snad měl dělat automaticky, bez nároků na „mzdu“, ne?
A pokud už by rodiče měli dětem platit, tak za nadstandardní práci – třeba natírání plotu… určitě ne za to, že umyje nádobí..

bubukaa

NABÍDNI RODIČŮM ŽĚ JIM POMŮŽEŠ A ONI ZĚ BY TI ZA TO MOHLI DÁT NĚJAKÉ DROBNÉ
NAPŘ. UMÝVÁNÍ NÁDOBÍ,LUXOVÁ­NÍ,NAKUPOVÁNÍ,oB­ČAS POMÁHAT PŘI VAŘENÍ POTĚŠILO BY JE TO A NĚCO BYS VYDĚLAL ALE ZÁLEŽÍ JAKÉ MÁŠ RODIČE POPŘÍPADNĚ SOUSEDÉ A PRARODIČE