autacek

Jak si užíváte letošního krásného babího léta?

Nejlepší odpověď
quentos

Procházkami, ať už jen tak, na houby či na pivo…

Další odpovědi
Drap

Jen se kochám okolím

marci1

Každý den v lese, na paloučku je i lavička, sednu si, zavřu oči a je to nádhera, sluníčko svítí, ptáci zpívají, les šumí. Houbaři sbírají houby (nesmíte říci, že hledají!) 🙂, babičky s dědečky se vodí za ruku na procházce. Stromy jsou krásně zbarvené, prostě babí léto jako z pohádky. 🙂

da ny

Žádné jsme dosud neměli, bylo chladno, deštivo a větrno. Slunečno je čtvrtý den,
tak mne to láká ven. Kochám se pohledem
Do lesa daleko, času málo, je to tak na procházku kolem Ohře, potoka a posezení v parku na lavičce.

ivzez

Mám z něj radost.
Loni jsem už koncem září přitápěla…