Avatar uživatele
Nechápavé

Jak si rozvrhnout jídlo při hubnutí?

Ráno vstávám v 5:00 nasnidam se,ze školy se vracim v 14:40 tim pádem mam doma obed az v 15:00 je dobre si dat mezi snidani a obedem 2 svaciny po 3ech hodinach?
5:20 snidane,8:35 svacina 11:20 svacina 15:00 obed 18:00 vecere..Nebo jak byste si to rozvrhli vy? DEKUJI PREDEM Z

To svacina svacina urcite to je ironie ?;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Frogman, gecco před 3062 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

…svačina…svačina…
Určitě…
Ber si ovoce či zeleninu, výborné (a trvanlivé), bohužel nikoli levné, je sušené maso…
😉
_____________­_________________
😉
Ále houbeles ironie…
😉
Tím ti svačiny doporučuju – je rozhodně lepší mezi ´hlavní´ jídla vnořit svačinu/y, než se mořit hladem (pocit hladu organismus ´chápe´ tak, že hrozí období nedostatku a tak ukládá zásoby).

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Baromut

2 svačiny jsou úplně v pohodě, jde spíš o to, co svačíš. Obecně je to tak, že čím dřív jíš, tím víc kvalitních sachrů a mín bílkovin. S přibývající denní hodinou se poměr otáčí.
>Gecco: Jíst ovoce při hubnutí je naprostá hloupost, je v něm spousta cukrů. Ovoce jo, ale jen po tréninku, kdy člověk potřebuje rychle doplnit cukry 😉 Nebo čas od času kousek k snídani.

Upravil/a: Baromut

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Já jsem držela ketodiet a musím říct, že ta mi konečně změnila náhled na jídlo :) Díky ní jsem zhubla na vysněnou váhu a teď, po dietě, držím LC stravu a je to přesně to, co mi vyhovuje. Taky mi k tomu pomáhají jejich produkty. Jinak teď jím 3× denně, takto mi to vyhovuje :)

Avatar uživatele
Honzin8

Ano, to je pravda… Když nic, tak ta dieta opravdu mění náhled na celkovou stravu :) Já jsem o jídle díky ketodiet začala přemýšlet úplně jinak.

Avatar uživatele
KaraskovaAl

A teď jsi po dietě nebo ketodiet ještě držíš? Máš nějak upravenou stravu po dietě? Nebo jsi najela na tvůj režim před dietou?

Avatar uživatele
gecco

Baromut – nechci rejpat, ale mezi má nejoblíbenější ovoce patří olivy a avokádo – ty mají cukru minimum (zato obsahují tuky)…
😉
A třeba takový salát ze zeleného avokáda, černých oliv, šalotky a rajčat, osolený, jemně pepřený a pokapaný limetkou – je delikateska…
😉

před 3062 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek