Nechápavé

Jak si rozvrhnout jídlo při hubnutí?

Ráno vstávám v 5:00 nasnidam se,ze školy se vracim v 14:40 tim pádem mam doma obed az v 15:00 je dobre si dat mezi snidani a obedem 2 svaciny po 3ech hodinach?
5:20 snidane,8:35 svacina 11:20 svacina 15:00 obed 18:00 vecere..Nebo jak byste si to rozvrhli vy? DEKUJI PREDEM Z

To svacina svacina urcite to je ironie ?;)

Nejlepší odpověď
gecco

…svačina…svačina…
Určitě…
Ber si ovoce či zeleninu, výborné (a trvanlivé), bohužel nikoli levné, je sušené maso…
😉
_____________­_________________
😉
Ále houbeles ironie…
😉
Tím ti svačiny doporučuju – je rozhodně lepší mezi ´hlavní´ jídla vnořit svačinu/y, než se mořit hladem (pocit hladu organismus ´chápe´ tak, že hrozí období nedostatku a tak ukládá zásoby).

Další odpovědi
Baromut

2 svačiny jsou úplně v pohodě, jde spíš o to, co svačíš. Obecně je to tak, že čím dřív jíš, tím víc kvalitních sachrů a mín bílkovin. S přibývající denní hodinou se poměr otáčí.
>Gecco: Jíst ovoce při hubnutí je naprostá hloupost, je v něm spousta cukrů. Ovoce jo, ale jen po tréninku, kdy člověk potřebuje rychle doplnit cukry 😉 Nebo čas od času kousek k snídani.

Cizecek.M

Já jsem držela ketodiet a musím říct, že ta mi konečně změnila náhled na jídlo :) Díky ní jsem zhubla na vysněnou váhu a teď, po dietě, držím LC stravu a je to přesně to, co mi vyhovuje. Taky mi k tomu pomáhají jejich produkty. Jinak teď jím 3× denně, takto mi to vyhovuje :)

Honzin8

Ano, to je pravda… Když nic, tak ta dieta opravdu mění náhled na celkovou stravu :) Já jsem o jídle díky ketodiet začala přemýšlet úplně jinak.

KaraskovaAl

A teď jsi po dietě nebo ketodiet ještě držíš? Máš nějak upravenou stravu po dietě? Nebo jsi najela na tvůj režim před dietou?

gecco

Baromut – nechci rejpat, ale mezi má nejoblíbenější ovoce patří olivy a avokádo – ty mají cukru minimum (zato obsahují tuky)…
😉
A třeba takový salát ze zeleného avokáda, černých oliv, šalotky a rajčat, osolený, jemně pepřený a pokapaný limetkou – je delikateska…
😉