JanaViki

Když denně plavu, proč nehubnu?

Mám tu otázku. Každý den plavu dvě hodiny, nepřejídám se a nehubnu. Proč sakra nehubnu? =D a jsou sedy-lehy dobré na spalování tuků, nebo jen přibírám břišáky? =)
Doplňuji:
Plavu už 4 roky =DDD
A jakými cviky se hubne nejlépe? =)

Odpovědi
M.

Záleží jak dlouho. Výsledky se nedostaví hned.
Hlavně posiluješ.

Anuket

Stále nabíráš svalovinu. Předpokládám, že tukových polštářků na těle za tu dobu, co plaveš mít nemůžeš a tudíž nemůžeš mít tolik co k hubnutí, abys to potřebovala. 🙂

badisko

Sama jsi s odpovedela ..http://www.go­ogle.com/sear­ch?client=ope­ra&q=spalovani+tu­ku&sourceid=o­pera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest na vine muze byt celkove metabolismus …ja nepriberu a take neuberu ani kdybych se snazil sebevic..jedine co moho nabrat je svalova hmota jinak nic ..chtelo by si to pokecat z nekym kdo je prez diety a cniceni …7 let jsem zavodne plaval mel jsem trenerku ktera nebyla stihla.. spis byla vazba a tedy ranu bych od ni dostat nechtel…plavani nuze byt fajn ale ne kazdemu bude pri hubnuti pomahat …http://www.di­etolog.cz/ jeden odkaz a druhy…http://ww­w.femina.cz/ma­gazin/hubnuti/jak-nejlepe-hubnout-cvicenim.html proste co funguje u jednoho nemusi 100% fachat u druheho…

ondra07

pokud chceš zhubnout, musíš se především zaměřit na stravu. Jíst třeba 5krát denně a zdravě. Žádná smažená jídla apod… jídelníček zde: http://www.obe­zita.cz/hubnu­ti/ukazkovy-jidelnicek/
A kromě stravy zkus hlavně běhat, když už je tak teplo. Při běhu spálíš nejvíce kalorií, ale nemusíš ani tak běhat šíleně dlouhé trasy, pro začátek bude stačit třeba 2km, ale musíš si to rozvrhnout. Poběžíš 400m volně, potom 150m rychle, co nejrychleji, pak zase zvolníš 400m, pak zase rychle apod. Je dokázáno, že při sprintu na 100m spálíš stejně kaloríí, jako třeba v běhu na 2km. :)
A mimo běh pak stačí ještě posilovat doma, hlavně to břicho, hýždě apod. :) Pak už bys neměla mít žádný tuk, budeš mít krásně ploché bříško, ale ber na vědomí, že svaly jsou těžší, než tuky, proto se třeba nedostaneš na svou vysněnou hmotnost.
Trenink zde: http://www.po­silka.tv/clan­ky/trening-zeny/
Jsou tam cviky na doma.. :)) Skvělá stránka, najdeš tam i recepty apod.

GOOD LUCK :)

with.love

svaly jsou těžší než tuk, takže váha možná ukazuje více, než to co je vidět na těle. už asi prostě tělo nechce zhubnout. taky jsem nedávno četla, že když je voda moc studená, tak už se pak do určité míry nehubne. ale když plaveš, posiluješ a nepřejídáš se, myslím, že je to naprosto ideální a mnoho z nás byto tak taky chtělo mít :)

mikee.nikee

Určitě se zaměř na stravu na netu máš miliony takových jídelníčků. Strava tvoří 70% úspěchu.
Doplňuji:
A doporučuji stránku posilka.tv je tam sposta super cviků a receptů. :)