aldon

Jak si přeinstalují na tablet novějši android a kde ho najdu?Mám Android 2.2

Odpovědi
jpau

Podívejte se např. na slatedroid.com, jestli tam není Tvůj tablet nebo alespoň nějaká instalace pro tvůj typ procesoru. Popř. se podívej na google, protože to určitě někdou zkoušel před Tebou.

Potom co seženeš patřičný balíček tak ho rozbalíš na SD kartu, vložíš do zařízení a zapneš. Měla by se pustit instalace. Je vhodné tablet připojit do zásuvky. Instalace probíhá automatizovaně, takže nemusíš nic moc řešit. Pokud má Tvůj tablet slabší HW, raději bych to vůbec nedělal protože při žravosti Androidu to bude ještě méně použitelné 😉.