Jak si představujete virtuální sex?

Nejlepší odpověď
Drap

Nijak. Osobně jsem zastáncem reality.

Další odpovědi
dubraro

Aby to mělo nějaký smysl, muselo by to dokonale napodobit sex skutečný. Obávám se, že jinak, než napojením na mozek, by toho nebylo možné dosáhnout. To, co se dnes tímto pojmem označuje, jsou ubohé a nevyhovující náhražky (vyzkoušel jsem).

ivzez

Nijak. Vůbec si jej nepředstavuji…

quentos

Některé jeho podoby existovaly přece dávno před internetem. Říkalo se mu „sex po telefonu“. V dnešní podobě zřejmě ke zvukovým vjemům přibyly zrakové. Jinak samozřejmě nejde o sex v pravém slova smyslu, ale o oboustrannou masturbaci, kdy se v ní obě strany podporují právě zprostředkováváním výše zmíněných vjemů. V budoucnosti, předpokládám, dojde virtuální realita tak daleko, že přibudou hmatové a další vjemy – tak jako dnes v 9D kinech – což bohužel povede k tomu, že mnoho lidí tímto z pohodlnosti sexuální život zcela nahradí.

Bičiště

Virtuální sex je myšlenková představa sexu. Představovat si lze cokoliv, co člověk to jiná představa. Ve virtualitě je všechno možné a snadné. V realitě, jak se říká, se může tvrdě narazit.

Rokio

Jako něco superiózního. Čekám, až ho bude možné praktikovat a pak ukojím své sexuální touhy.

mosoj

Nijak. Jak si není na co sáhnout, nestojí to za nic!!

Kryšpín

Nepatří dotaz do růžového průvodu