Avatar uživatele
jirka F

Jak si pomoct bez lékařského vyšetření zřejmě při zápalu plic?

Bojím se jít do nemocnice ono se povídá že se tam nechovají k pacientům dobře.

--
Jak si pomoct při asi zápalu plic bez lékařského vyšetření?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 1279 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
paul1

Odpoveď byla označena jako užitečná

Proč by se měli v nemocnicích chovat k pacientům zle? Nějak to nechápu. Možná se vyskytne někde výjimka, ale moje zkušenosti jsou jen nejlepší. A diagnostikovat zápal plic sám sobě – to bych si netroufal. Takže doporučuji navštívit obvodního lékaře.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez, jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Schluker

Staci dostatecne dlouho cekat a pak umrit a bude klid.

Jdete okamzite k lekarovi, prinejmensim k obvodnimu! Zapal plic neni zadna legrace!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Máš Covid, vole…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Jirko,

zdraví má přednost před obavami z toho, co lidé povídají.
Mám s nemocnicemi poměrně čerstvou zkušenost a musím říci, že se ke mně personál choval fantasticky.
Tak seberte odvahu a zajděte k lékaři.

Souhlasím s Paulem1 > sám byste se o diagnózu pokoušet neměl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Proč si myslíš, že půjdeš hned do nemocnice?
A třeba ten zápal plic nemáš?
A taky v každé nemocnici jsou jiný lidi a ty se chovají každý jinak.
Můj známý se bál do nemocnice, kdysi mu jedna předpověděla, že tam umře – tak umřel doma. A to je pravda. Měl v krku nádor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Domácí léčba pneumonie je možná jen u jinak zdravého člověka, ale věk přes 60 let je už rizikový. Ovšem k praktickému lékaři se musí. Ten přepíše antibiotika, případně i další léky. Během léčby je nutno dodržovat klid, zprvu vždy na lůžku, zdržet se konzumace alkoholických nápojů a nekouřit. Důležitý je dostatečný přísun tekutin (bylinné čaje na onemocnění dýchacích cest, minerální vody) a pestrá strava. Prospěšné jsou zábaly hrudníku. Pacient by měl pobývat v prostředí o pokojové teplotě, vzduch může být zvlhčen zvlhčovačem vzduchu nebo např. pokládáním vlhkých tkanin na topení. https://nemoci­.vitalion.cz/za­pal-plic/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Snadno. Pokud nechceš být léčen pomocí medicíny, tak jen čekej. Buď si tělo pomůže samo, nebo také nepomůže a máš to odbyté a po starostech. To si každý musí zvážit sám, co vlastně chce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek