Zepple

Jak si objednat plakát?

Chtěla bych si objednat plakát z americké stránky All posters – http://www.allpos­ters.com . Kolik by stálo poštovné? A za jak dlouho by asi byl plakát v České republice? Vyplatí se to? :)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

I want to cry.
Ostatní nevím.

Další odpovědi
rybíz

Trvá to asi 14 dní až 3 týdny ( pokud to není kolem vánoc ). Levné to zrovna není, ale ani nějak předražené. Syn si z USA objednává značkové oblečení s kamarády a o poštovné se pak podělí. Je to jedno z řešení. I tak, pokud vám na nějaké věci moc záleží, tak zase tak na cenu nehleďte.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.