Zepple

Kolik stojí poštovné z Itálie?

Kolik by stálo poštovné do ČR, kdybych si objednala plakát z této stránky http://www.sil­veradoamerican­store.it/shop/in­dex.php?main_pa­ge=shippingin­fo ? Vůbec se tam v tom teda nevyznám a vůbec neumím Italsky… :)) Najde se tu někdo, kdo se v tom trošku orientuje? Za jakkoukoliv pomoc moc, moc děkuji. :)

Odpovědi
myšpulín

Italsky neumím, ale jak jsem na to koukala, tak bych řekla, že by to vyšlo na 5 Euro (POSTA PRIORITARIA – solo con pagamento anticipato (niente contrassegno) costo 5 EURO)
Ještě si myslím, že pro možnost koupi nabízeného zboží je nutná registrace.