MonkeyKing

Jak si navýšit programy na televizi?

Mám smart tv, ale rád bych více programů. Stačí, když si koupím set top box? Nebo musím kupova ještě nějaký program od nějakého operátora (O2, Vodafone, Tmobile)?

Odpovědi
elkon

Pokud vaše televize přijímá DVB-T2, H 265/HEVC, je vám set-top box k ničemu. Potřebujete buď satelitní přijímač, nebo např. O2 TV.

Pepa25

SMART TV připojená k internetu umožňuje sledovat zdarma cokoliv na internetu (přes prohlížeč, youtube …) nebo některou z mnoha internetových TV (IPTV). Ty mají obvykle některé programy zdarma, ale většinou se platí.

Věštibull

Zapnout automatické ladění