Avatar uživatele
Schmiu

Jak si najít kamarady?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, Tuisenim před 746 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Tuisenim

To těžká věc…je otázkou jestli internet je to pravé místo…někdo třeba ani jinou možnost nemá, ale preferoval bych lidi které často potkávám…v práci či ve škole, kde dobrého člověka poznáš podle chování a jak Ti zkrátka sedne…asi tak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Chodit mezi lidi. Ne na netu, ale mezi reálné lidi. Zájmy, koníčky sport, různé spolky a podobně bývají ideálními místy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

V „zeleném údolí“. (;

Zjistil jsem, že spřátelit se člověk může třeba s kosem, když po tom touží. Mně se právě tento příklad podařil a je v tom čirá čistota, jsem patřičně hrdý, šťastný a zrady se vůbec nebojím. A můj nový černý kamarád se podrazu zjevně také neobává, ale tahle čistota se nerada popisuje, ta se musí prožít. Prostě existuje a není přenosná, je třeba mít ji v sobě, no, pak máš kámošů třeba plný les, jako v pohádce. Jde to, jen se tomu musíš otevřít. (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Kamarádství se tvoří v dlouhodobém osobním styku. Sport, příroda, kultura a pod.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

Podle toho jaké hledáš. BTW – nejlepší český kamarád je prof. T.G.Masaryk, nejlepší kamarádka Ema Destinová. ;) :D :D

Nový příspěvek