FlAsh_7

Jak si najít čas na učení při dojíždění?

Nejlepší odpověď
UPhelp

Dojíždění ti zabere celý den? I kdyby ti to zabralo opravdu hodně, tak se můžeš učit ve vlaku/autobuse/au­tě/letadle,… pokud řídíš, jde to hůř.
Jinak je to jen výmluva, čas se najde vždy, záleží jen čemu ho věnuješ.
Plno lidí na spoustu věcí říká, že nemá čas. Pravda je jen, že ten čas tomu nechtějí věnovat. Je to o prioritách (o těch skutečných a ne doměnlých. Něčí prioritou je třeba sedět celý den na pohovce a sledovat televizi. I když si přejí něco jiného. Ale jen o tom něčem jiném maximálně mluví, takže to nejsou žádné skutečné priority).
Času máme všichni stejně a jeho organizování je jen a jen na nás samotných. Můžou být nějaké hlavní závazky (škola/práce), které nám pravidelně berou konkrétní množství času, ale jedná se o dobrovolné závazky, ke kterým se člověk uvolil, souhlasil s nimi (pokud jim to nevyhovuje, jejich chyba. Mají si to zařídit jinak, domluvit jinak, dělat něco jiného). Ale ani jedno nikdy nezabere celý den, třeba polovinu, víc i míň. Pak je tu ještě spánek (a i ten se organizuje dle potřeb atd), jinak spousta volného času pro každého. Každý má k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu,… Né víc, né míň.

Další odpovědi
elkon

Právě při tom dojíždění.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

L.G.

Při plném odhodlání už čas, byť je ho jakkoliv málo, pracuje ve Váš prospěch, jak říkám, otázka odhodlání a vůle…