Avatar uživatele
bolak

Jak (si myslíte že) byste to vzali, kdyby vám vaše přítelkyně oznámila že je těhotná a…

…že můžete být otcem krásného malého černouška, jelikož její tatínek, kterého jste nikdy neviděli a o kterém nikdy nemluvila, pocházel z afriky a byl černej jak bota?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10 před 4337 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Nevadilo by mně to

i když nemůžu být tatínkem, jelikož nejsem muž, tak mi černoši nevadí..

pomohla bych s výchovou, protože vlastní děti mít nemůžu a černoušci jsou roztomilí, nemusela by na potrat nebo, aby miminko neskončilo v dětském domově :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Plivátko (jiná odpověď)

Bylo by to zábavné. Určitě by mne to rozesmálo a spíš by mne zajímalo, s kým to dítě má, než jaký je otec. Plodit děti v mém věku a v mých fyzických schopnostech, je zřejmě uplný nesmysl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kropitko

Nevadilo by mně to

Doplňuji:
nejsem rasista,,

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Plivátko (jiná odpověď)

Doplňuji:
Pokud je tam psáno, že můžete, tak má asi výběr z více kandidátů na otce a pak bych se rozhodoval, zda se mám zúčastnit konkurzu na otce.

Upravil/a: Mapel

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikkol

Nevadilo by mně to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevadilo by mně to

Fakt by mně to nevadilo. Popřála bych jí, aby těhotenství zvládla ve zdraví a klidu a nabídla jí v případě potřeby pomoc. Jo, my holky jsme v tomhle směru solidární a máme pochopení (hlavně proto, že to pro nás neznamená nevěru a zradu).

Jako pro partnera by to pro mne byl neklamný signál k ukončení vztahu. Jednou narušená důvěra se dá stěží obnovit a na takový zázrak bych nespoléhala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Barča1234

Tím bychom spolu definitivně skončili

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ravenne

Nevadilo by mně to

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Otázka nebyla pochopena. :)

To dítě bude samozřejmě vaše, nicméně jelikož otec té dívky byl černoch, je určitá pravděpodobnost že se narodí dítě černé pleti, čili ptám se na to, jestli by vám vadilo být otcem černocha, ačkoli vy i jeho matka byste měli bílou pleť.

A proč odpovídá na otázku ženské pohlaví, to jsem taky nějak nepochopil :)

před 4337 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

proč jsem odpověděla ? tak třeba na dálku se taky adoptují děti v Africe tak to ber podobně no :)
a pochop :)

před 4337 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek