bolak

Jak (si myslíte že) byste to vzali, kdyby vám vaše přítelkyně oznámila že je těhotná a…

…že můžete být otcem krásného malého černouška, jelikož její tatínek, kterého jste nikdy neviděli a o kterém nikdy nemluvila, pocházel z afriky a byl černej jak bota?

Nejlepší odpověď
briketka10

Nevadilo by mně to

i když nemůžu být tatínkem, jelikož nejsem muž, tak mi černoši nevadí..

pomohla bych s výchovou, protože vlastní děti mít nemůžu a černoušci jsou roztomilí, nemusela by na potrat nebo, aby miminko neskončilo v dětském domově :D

Další odpovědi
Drap

Plivátko (jiná odpověď)

Bylo by to zábavné. Určitě by mne to rozesmálo a spíš by mne zajímalo, s kým to dítě má, než jaký je otec. Plodit děti v mém věku a v mých fyzických schopnostech, je zřejmě uplný nesmysl.

kropitko

Nevadilo by mně to

Doplňuji:
nejsem rasista,,

Mapel

Plivátko (jiná odpověď)

Doplňuji:
Pokud je tam psáno, že můžete, tak má asi výběr z více kandidátů na otce a pak bych se rozhodoval, zda se mám zúčastnit konkurzu na otce.

Nikkol

Nevadilo by mně to

anonym

Nevadilo by mně to

Fakt by mně to nevadilo. Popřála bych jí, aby těhotenství zvládla ve zdraví a klidu a nabídla jí v případě potřeby pomoc. Jo, my holky jsme v tomhle směru solidární a máme pochopení (hlavně proto, že to pro nás neznamená nevěru a zradu).

Jako pro partnera by to pro mne byl neklamný signál k ukončení vztahu. Jednou narušená důvěra se dá stěží obnovit a na takový zázrak bych nespoléhala.

Barča1234

Tím bychom spolu definitivně skončili

Ravenne

Nevadilo by mně to

bolak

Otázka nebyla pochopena. :)

To dítě bude samozřejmě vaše, nicméně jelikož otec té dívky byl černoch, je určitá pravděpodobnost že se narodí dítě černé pleti, čili ptám se na to, jestli by vám vadilo být otcem černocha, ačkoli vy i jeho matka byste měli bílou pleť.

A proč odpovídá na otázku ženské pohlaví, to jsem taky nějak nepochopil :)

briketka10

proč jsem odpověděla ? tak třeba na dálku se taky adoptují děti v Africe tak to ber podobně no :)
a pochop :)