Miluš11

jak si mám založit samolepkové album?

nevím jak si vyrobit album nebo z čeho :(

Odpovědi
anonym

Nejjednodušší a nejdostupnější forma je koupit si šanon (pořadač) a balík ´euroobalů´*) – samolepky pak jednotlivě vložíš do průhledných obalů, případně s popisem.
😉
*) http://www.sev­t.cz/produkt/pros­pektovy-obal-a4-ciry-euroobal-100-ks-41179800/
http://www.sev­t.cz/produkt/o­bal-na-fotografie-10x15-s-euroderovanim-10ks-51003100/

Nevíteto?

To jsme jako děti taky měli 🙂 Stačí nějaké fotoalbum, nebo si můžeš koupit přímo album na samolepky (to jsem taky měla, ale nedrželo mi to, takže asi lepší fotoalbum), a někteří to měli z takových tvrdších euroobalů, nebo průhledných desek 🙂

melanie

Prostě si koupíš album na samolepky/ na fotky a nalepíš si je do něj.
Album na samolepky má tu nevýhodu, že se na něj nepřilepí všechny typy.
Z albumu na fotky zase nemusí jít nějaký odlepit, ale můžeš si tam zakládat nenalepené nálepky bez toho aniž by ti nevypadly.

Mimochodem, když jsem chodila do školy byl ten, kdo měl chlupatý nalepky velkej boss 😉