Avatar uživatele
FlAsh_7

Jak si více vychutnat jídlo?

Zajímavá 0 před 1431 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Pohodlně se usadit, nejlépe k jídelnímu stolu. Nehltat, dát si na jídlo dostatek času. Prý bychom měli každé sousto přežvýkat až 32×, nemocní pak až 100×!

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Jedině JÍST DÉLE! (; A jako jedinou možnost tady vidím – NEHLTAT. Nehltat jídlo by mohlo požitek z něj jaksi prodloužit. Bez ohledu na to, zda je či není hlad. Ale ber tak, že já jím, abych byl živ a ne naopak, takže problematice moc nerozumím a při představě chutného jídla vycházím spíše jen z jakési logiky věci, totiž, že chutné sousto s chuťovými pohárky by se mělo ve spojení udržet co nejdéle. Logicky mě ovšem jedním dechem taktéž napadá, že podobný „vychutnávání“ může být prospěšný tak maximálně pro ty, kteří mají extrémní fyzický výdej, žejo… Takže jak vidno, logika komplikuje život i při jídle a požitek pak zvláště, takže já raději zůstanu u konzumace potravy z důvodu přežití a ze zdravotních důvodů doporučím podobný přístup taky všem, kteří z nutného příjmu potravy záměrně vytvářejí či již dávno vytvořili společenskou událost a styl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kuchařosatan

Záleží jaké jídlo.

Upravil/a: Kuchařosatan

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Většinou jím ráda, s chutí, připravím si to co mi chutná, jím bez spěchu.
Více si to vychutnat snad už ani není možné.
:D :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek