dust8

Jak si doma postavit či vyrobit funkční solnou jeskyni?

Co je na to potřeba sehnat? Kolik čeho? Jak stavět a ideálně v jaké části domu/bytu?

Nejlepší odpověď
annas

Myslím si, že není třeba ji stavět, ale nejjednoduší je připravit si solnou lázeň ve vaně. Teplota vody by měla odpovídat teplotě těla, tedy by měla mít kolem 37 stupňů Celsia. Pro jednu vanu stačí použít přibližně 3 lžíce koupelové soli

Jinak si můžete koupit přenosný přístroj a vytvořit si domácí solnou jeskyni. ".

http://www.spek­trumzdravi.cz/o­cistnou-solnou-jeskyni-muzete-mit-i-u-vas-doma

Ale je třeba si uvědomit, že solná jeskyně není vhodná pro každého.

Zde vám poradí pták Loskluták. Mám aktivní AdBlock, takže mně nejde pustit video.

https://losku­tak.nova.cz/cla­nek/bydlime/do­maci-solne-lazne.html

Další odpovědi
paul1

Zajímalo by mne, či by stačilo doma – v malém – dát do klasické aroma lampy s čajovou svíčkou do mističky roztok kuchyňské soli. Nenašel jsem na internetu odpověď na tuto otázku. Pavel

tyna.ryglova

Příspěvek smazán administrátorem.