TyksiQ

Jak sehnat doklad o dosažení studijního aritmetického průměru?

Zdravím, hlásím na UNOB a v informacích o přijímacím řízení jsem našel podmínku, díky které bych eventuálně nemusel dělat přijímací zkoušky z matematiky.

Cituji „Děkan může uchazeči prominout vykonání přijímací zkoušky z matematiky, pokud
uchazeč předloží nejméně 14 dnů před dnem konání přijímací zkoušky na studijní skupinu
fakulty doklad o dosažení studijního aritmetického průměru nižšího než je hodnota 1,50
z matematiky na střední škole za 1. a 2. pololetí předposledního ročníku studia
a za 1. pololetí posledního ročníku studia střední školy.“

Podařilo se mi tohohle průměru dosáhnout, ale nevím a na internetu jsem nenašel, jak by měl vypadat doklad o dosažení studijního aritmetického průměru. To mi vydají na mojí střední škole nebo nevíte, kde bych ho mohl sehnat?
Díky za vaše rady.

Samozřejmě, ale to tam mám poslat nějak notářsky ověřenou kopii vysvědčení? :D

Nejlepší odpověď
Hans51

😁 dokladem o dosažení průměru je přeci i vysvědčení 🙂

=============­========================­====================
EDIT po doplnění otázky:

To si musíte zjistit sám, např. na studijním oddělení by to mohli vědět. Je možné, že budou vyžadovat úředně ověřenou kopii vysvědčení. V tom případě není nutné chodit přímo k notáři, stejnou službu Vám poskytnou např. na poště 😉

da ny

Pokud SŠ není schopna vydat potvrzení, ověřenou kopii dokladů získáte na každé poště a MÚ. Není třeba chodit k notáři.
Kopie vysvědčení by mohlapřímo potvrdit i Vaše SŠ…
Hodně štěstí! 🙂