pofelimto

Jak se zbavit závislosti na pornu?

Nevim proč ale zkoušel sem cigára alkohol ani to kafe na ničem sem nebyl nikdy závislej jen na koukání porna a to docela často.Tak jestli se to nestalo i někomu jinému.
Doplňuji:
Já jsem měl pár přítelkin akorát že když se udělám tak pak chvíli nemám chut na sex třeba půl hodiny a ženy můžou víceméně furt.A když se jen koukám tak to můžu taky furt.

Nejlepší odpověď
Andělé

:)), tak cigarety,alkohol a káva to určitě nepřebijí.:))
Myslím,že tj.úplně jasný.:) Jediná,spolehlivá a úspěšná terapie bude žena,která Vás bude natolik vzrušovat,že veškerá závislost se obrátí k ní.:)
Kdo z nás nekoukal na porno,že? Ale všeho moc škodí a jak jsem psala,přílišné závislosti Vás zbaví žena-pro Vás bohyně,která rozpálí každičkou buňku ve Vašem těle a se kterou prožijete vše na živo. Ještě jste takovou nepotkal? Nebojte,na každého dojde…ta pravá žena,se kterou se budete vzájemně milovat,Vám splní vše po čem toužíte…:)
Doplňuji:
Tj.normální,od toho to je porno,aby co nejvíce vzrušovalo. Pornoherečky ze sebe dávají maximum,je to jejich práce.:D Je ale o nich známé,že to celé hrají a skutečně vzrušené nejsou a většinou to chtějí mít brzy za sebou.
Záleží na přítelkyni jak Vás svádí a čím. Co ze sebe vydá, jak si s Vámi umí pohrát, divočit či být „mrtvá“.
Jak říkám,ještě jste nepotkal tu pravou divošku.:))

Další odpovědi
Jaccob25

Najít si přítelkyni, které té závislosti zbaví.
Doplňuji:
*která

Roman71

Stalo.. Počítej s tím, že to jednoduché nebude, ale zkus na to nemyslet, jako by žádné porno neexistovalo. Pokus se zapudit jakoukoliv myšlenku, nebo touhu, která by tě vedla k tomu, že by sis chtěl zase něco pustit. Kdykoliv pocítíš nutkání, seber se a jdi z bytu pryč, někam ven. Čím dál budeš od zařízení, na kterém to sleduješ, tím líp pro tebe v tu chvíli. Já jsem na to šel podobně, ale z hlubšího důvodu.
Podařilo se, díky Bohu, ale byl to boj! Hlavně to nevzdávej :)

Pokud budeš chtít pomoct, neboj se a napiš mi do schránky.

Zdroj: http://wol.jw­.org/cs/wol/d/r­29/lp-b/2014245?q=z­%C3%A1vislost+na+por­nografii&p=par

tencosepta

Zajdi si k sexuologovi. Časté čučení na péčko má pak za vinu, že normální sex a normální ženská tě vzrušovat nebude. Hodně štěstí.

marci1

Porno je vlastně to, co téměř neexistuje. Hrají tam „lidé“ s velmi nadměrným vybavením a s velkou výdrží. Pak se opravdu stává, že Ti Tvá přítelkyně „nevyhovuje“. Prostě máš pořád v hlavě porno a dost „diváků porna“ má potom pocit, že vede neuspokojivý sexuální život. Zkus to omezit a myslet spíše na to, jak prožít sex tak, jak si to oba představujete a aby jste byli oba dva spokojeni. ☹

kablik

jednoduše se nato nekoukej…