anonimě33

jak se zbavit závislosti na pornu

Zdravím,

mám takový problém, začal už před 6 lety. Od 14 let jsem se začal dívat na porno, nejřív to bylo občas max 3 do týdne, postupem času to bylo každý den. Asi v 15 jsem to už dělat 3× deně.

V 17 letech jsem si koupil umělou vagínu a s ní to bylo o dost lepší, pak jsem zkoušel různé věci od značky tenga až jsem se dostal ke fleshlightu ten je ze všech asi nejlepší.

No teď mně je 20 let a dělám to tak 5× za den, sotva se zbudím tak zapínám porno. Někdy kvůli tomu nemůžu dospat dokonce i když jsem chodil do školy tak jsem to musel dělat na záchodě :(

Dříve mně to nevadilo a přišlo mně to normální, ale teď asi před 3 měsícema jsem si našel holku (předtím jsem žádnou neměl a ani nehledal) a stejnak i přes to když mám holku tak mně sledoání porna a fleshlight příjde zajímavější. Ten fleshlight je hodně přibližný k reálnému sexu a v kombinaci porna je to výborné.

Dokonce když jsem s tou holkou, tak aby se mně vůbec postavil tak musím myslet na zcény s pornem a vlastně po celou dobu.

Jak se toho zbavit?

Odpovědi
huxa

Evidentně do ní nejsi zamilovaný, jinak bys měl erekci jako Ježíš.
http://i.idnes­.cz/08/092/gal/KOT25c814­_koh_jesus.jpg
Doporučil bych ti si udělat o víkendu s tvojí přítelkyní volno a pořádně si užít na tolik, že se ti nebude chtít několik dní něco dělat, ne-li to opakovat či pouze masturbovat.

marci1

Léčba závislosti na pornu je dlouhodobá a náročná záležitost. V první řadě je potřeba omezit postiženému přístup k internetu. Někteří odborníci doporučují dokonce po nějakou dobu naprostou sexuální abstinenci (včetně partnerského sexu). Zatímco však narkomani a alkoholici se mohou příčině svých závislostí (alkoholu, drogám) vyhýbat celý život, u osob závislých na pornu nelze očekávat, že by se zcela vzdali intimností.

Proto je u tohoto typu závislosti zejména důležité odhalit její spouštěcí faktor a s ním potom dál pracovat. „V průběhu terapie se odkrývají příčiny jejího vzniku a závislý člověk se je učí zvládat a účinně zpracovávat,“ uvádí psycholožka. Někteří odborníci při léčbě používají i psychofarmaka; například se využívá vedlejšího efektu některých antidepresiv, která tlumí chuť na sex. V akutní fázi odvykání pak tyto přípravky pomáhají postiženému zvládat jeho nutkavé sexuální chování.

Zdroj: http://ona.id­nes.cz/nastupu­je-nebezpecny-trend-zavislost-na-pornu-fre-/zdravi.aspx?c=A080917­_150810_sexua­lita_bad

Beer4Real

Seš borec, kašli na závislost!
Sám na to čumím furt, pokud chceš dám tip na exluzivní porno kolekce co sem získal.

leos39

ani by mě nenapadlo, že něco takového může exostovat, spíš je to jen v tvojí halvě, najdi si prostě jiného koníčka

Porno-Anna

Sledovat porno videa v podstatě není špatné, tedy do jistě hranice. Jednou za čas si prohlédnout porno je fajn, ale učitě není třeba při něm vysedávat a už vůbec ne nahrazovat skutečný sex pornem.

Petr Pan

Nijak se toho nezbavíš :( Jediná možnost je sledování tzv. humorného porna :)

Toto porno by ti mělo pomoct s tím, udělat si z porna legraci a nebrat to jako skutečný sex.

Mrkni na tohle: https://freevi­deo.eu/reklama-na-pornokecup-%f0%9f%98%8d%­f0%9f%98%82%f0%9f%98%82/

Možná se u toho i zasměješ a o to právě jde :P Změnit ten stimul v mozku.

Snad jsem pomohl ! Adios

huxa

marci1-ovšem oproti alkoholu a dalším jedům je tato „závislost“ přirozenou vlastností po desetitisíce let, tudíž různě tlumit tyto vznikající hormony by nebylo zrovna nejlepší. Spíše vzít v úvahu čistě psychologickou léčbu-přestat masturbovat a koukat se na porno a začít se ukájet pouze v přítomnosti partnerky.
Beer4Real-doopravdy? 🙂 já bych pár kolekcí ocenil. Ovšem nějaké mladší…