Anonym22

Jak se zbavit nadměrného pocení? Více v doplnění otázky.

Jak se zbavit nadměrného pocení?Tahle věc mi neskutečně komplikuje život,je mi 14 let a už přes rok se kvůli tomu trápím

Už přes rok pociťuju,že se pitím víc než bych měla,zkusila jsem snad už úplně všechno a je to pro mě dost stresující a jsem z toho psychicky špatná,každodenní koláče v podpaží,neřeším nadváhou,ale dost se stresuju,má někdo radu,jak se nadměrného pocení zbavit?

Odpovědi
ivzez

Určitě ne laickými radami z internetu.
Je potřeba se obrátit na lékaře.

Drap

Nejdříve musíš najít příčinu. Tu zřejmě bez lékaře a vyšetření nenajdeš. Teprve potom lze možná nějak odstranit následky.

Michala11

Šalvějový čaj- každý den hrníček:)

hippeace

jak už bylo řečeno – zajděte si k lékaři, příčin může být mnoho od problémy se štítnou žlázou až po úzkosti