Kronn

Jak se zbavit holubů? Bodce a makety dravců již vyzkoušeny a nefungují.

Odpovědi
autacek

Zkus kapesník a nějaké klidné místo.

Drap

Neexistuje stoprocentní a zákonný způsob.

Mc Merkurion

… myslivci >>> ti je „prej“ můžou zákonně postřílet (ale jen v případě, že prokazatelně škodí, či pomocí trusu by mohli něco kontaminovat) …
… vystřilet …

kelley

Bodce si holubi naopak oblíbili jako základnu pro hnízda, někdo to nedomyslel. V Brně jsem už párkrát slyšel, jak někde ze střechy zní z reproduktoru puštěný hlas jestřába nebo sokola (musí to být nějaký ptákožrout, např. hlas káněte je neúčinný). Toho se holubi bojí a mám pocit, že to dokonce i funguje.