samicek333

Jak se zbavit holubů?

Jak se zbavit holubů, kteří nám létají do budky? To jídlo v ní je pro menší ptáky, jenže holubi ve městě jsou ochočení a i když jsou najedení, všechno z budky shodí nebo snědí. Co s tím? Už jsme zkusili postavit takovou ohradku na budku, že tam vletí jen malý pták, jenže oni jsou vynalézaví a stejně se tam dostanou.

Odpovědi
hanulka11

jedině je odradit – pořídit si něco z těchto produktů a bude klid
http://www.harmony-shop.cz/digi-dum/eshop/8-1-Plasice-ptaku-mysi-skudcu/0/0/tab

Ondrej01

pořádně se pošťourej v nose