Blecha

Jak se zbavit divokých včel?

Zalétávají pod střechu chaty. Je na to nějaký sprej, prášek nebo tak?

Nejlepší odpověď
Drap

Existuje i sprej na bodavý hzmyz, vosy, sršně a podobně

Další odpovědi
briketka10

já volala na deratizéra přijel navlékl kombinézu s nádobou na zádech a dlouhou stříkací pistolí mi vystříkal sršně s krovu pod verandou vylítávali jak splašený k zemi mrtvé..
bude to na 100% platit i na ty včely zkuste to 😁

Vojtěch

Obrátil bych se na hasiče, popřípadě nějakého včelaře v okolí. Pokud je to včelí roj, měli by jej dokázat humánně odstranit.

MD194

Osobně bych to řešil deratizací. Mám velmi dobré zkušenosti s touto firmou – www.deraplus.cz