Hufnágl

Jak se zachovat, když uvidím ohrožené zvíře žrát ohroženou rostlinu?

=============­====================
Sypu si popel na hlavu. Kdo by tušil, že už někdo před mnoha dny položil podobnou otázku, ale blaží mě, že to není zakázáno… ale z druhé stránky… přibylo tu mnoho nově registrovaných a třeba to nevěděli.

Nejlepší odpověď
anonym

Hufnágle, jak je možné, že nevíš, že před 3000 dny tady byla podobná otázka? ;D
Co dělat, snažit se do toho asi moc nezasahovat. Prvotní zájem je taky tvoje bezpečí.

Další odpovědi
annas

Opakujete se, není to originální otázka, ale už někdo před vámi ji vložil.

1. "Co uděláš, když zákonem chráněné zvíře žere zákonem chráněnou rostlinu?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-udelas-kdyz-zakonem-chranene-zvire-zere-zakonem-chranenou-rostlinu

--

2. Mě napadla otázka mnohem dříve, a to před 3399 dny (počítané od 10. 8. 2020.)

„Jak se má člověk zachovat, když zákonem chráněné zvíře sežere zákonem chráněnou rostlinu?“

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-ma-clovek-zachovat-kdyz-zakonem-chranene-zvire-sezere-zakonem-chranenou-rostlinu

Drap

Nevšímat si toho a nechat to na přírodě.

mosoj

Nic si nesypeš, pouze klameš. Jako Jugar, Braník a já nevím kdo ještě, to víš moc dobře. Jenom nevím co tě sem pořád táhne, mezi nevzdělané plebejce.

annas

Hufnágl,

co vaše otázka o "pravdě..... "?

Instituteur reaguje ironicky, radí vám, protože vám uvěřil, že slova o „sypání popela“ jsou pravdivá.

Stále píšete, že to a to se vám zde nelíbí, ale zřejmě je lepší kázat vodu a pít víno. Máte z minulosti víc zkušeností než jmenovaný.

Co je podle vás pravda? Zřejmě to, co se vám líbí…

annas

Hufnágl,

a co jste se dověděl nového na rozdíl od archivu, když jste uzavřel otázku?

Stačí využít archiv, nebo našeptávač, nemusíte nic tušit, ale k tomu je archiv.

Hufnágl

… no tak.