annas

Jak se má člověk zachovat, když zákonem chráněné zvíře sežere zákonem chráněnou rostlinu?

Nejlepší odpověď
chudst

Kde? V prirode? Priroda se stara sama o sebe, pokud ji to clovek dovoli. Takze pokud nejake zvire prirozene sezere chranenou rostlinku, je to v poradku.

Mate-li na mysli doma, tak jednoduse prendejte kyticku (…) tam, kam dane zvire nedosahne :)

edit.: barbakan: tak ted jsem vyprskl smichy, dekuju XD

Další odpovědi
anonym

Humanitárně dotyčné zvíře zabít!

tom004

Sežrat zákonem chráněné zvíře. Ti dva si budou kvit,a člověk si to umí vždy nějak „vhodně“ zdůvodnit. 🙂

Terryle

jednoznačně zabij bobra, zachráníš strom :)))

led

Ostať v pokoji.
1 – V každom zákone je výnimka.
2 – Ak nie je, platí 1

PS.
V prírode platí zákon silnejšieho. Ak je silnejšia zákonom chránená rastlina, potom na to zákonom chránené zviera doplatí.

vagra

Já bych se v tom moc nehrabal. víte jak to u nás chodí:
Na vyřešení toho „problému“ by musela být vytvořena zvláštní vládní komise, která by to za pár let stejně nevyřešila a daňové poplatníky by to přišlo na několik milionů.
Pokud budete svědkem takového „zločinu“, doporučuji nehlásit, případnému svědku doporučuji ověřenou metodu – zatloukat,zatlou­kat,zatloukat!
Mohli by nakonec za pachatele označit vás!

fablen

no přece nahlásit…mají na autech napsáno POMÁHAT A CHRÁNIT